Sesja uzdrawiania pranicznego – cuda uzdrowień

Informacja dla Was od Pani która miała markery rakowe ale po moich 20 sesjach znikły. Nie ma już tej choroby. Pozostało jeszcze 30 sesji aby wzmocnić ciało energetyczne i fizyczne. Klientka miała indywidualne ceny sesji na ta chorobę i ilość sesji. Dowody braku tej choroby u lekarza prowadzącego.
Kontakt telefoniczny do mnie: 796583793

Jaki ma wpływ działanie energią na ciało?

Prawidłowe działanie i świadomość Energi swojej i tej której się ściąga aby napełnić, wzmocnić i ustabilizować energetykę klienta jest bardzo ważna i istotna. Zabiegi i sesje które wykonuje są świadome, czyste i bardzo skuteczne. Energia wzmacnia ciało fizyczne w procesach leczniczych, zdrowotnych, wzmacnia siłę witalną, zakleja dziury energii w ciele subtelnej i aurze i wiele więcej które mogę wymieniać ale nie o to mi chodzi. Czysta aura, wzmocniona reaguje z ciałem fizycznym po to aby zostało wzmocnione i łatwiej w tedy swoja świadomość i serce usłyszeć do kolejnych “cudów” zdrowienia. Najpierw ciało subtelne zdrowieje a następnie ciało fizyczne. Nie prawdą jest to, że energia jest na wszystko i energią da się wszystko wyleczyć. Zdarza się jednak jak dusza człowiecza jest zdrowa i ma taka możliwość i jest gotowana całkowite uzdrowienie ciała to tak. Energia wspomaga w leczeniu, proszę nie opierać tylko “cudów” na samej energii tylko na całości, ludziach itd.

Powinno się pytać i czuć to co się robi i czy to jest bezpieczne dla Ciebie.

Uzdrawianie praniczne co to takiego?

Uzdrawianie praniczne to metoda polegająca na leczeniu człowieka poprzez oddziaływanie na jego kanały i pola energetyczne. Prawidłowy przepływ energii stymuluje rozwój i wpływa korzystnie na życie, zdrowie i samopoczucie. Prana to energia, która odżywia człowieka i harmonizuje energię psychiczną. Leczenie praniczne pomaga w niwelowaniu bólu głowy, zębów, migren, stanów zapalnych dziąseł. Metoda ta może pomóc wzmocnić nogi czy ramiona, jak również pomóc w leczeniu złamań. Ponadto energią można leczyć siniaki, wszelkie stłuczenia i obtarcia, oparzenia, bóle pleców, ran. Korzystne efekty osiąga się także w zatrzymywaniu krwawień. Co ciekawe, niektórzy kolorowymi pranami starają się zmniejszyć ryzyko odrzucenia przeszczepionego organu. Metodę tą wykorzystuje się do leczenia naprawdę wielu dolegliwości i chorób także tych na podłożu emocjonalnym i psychicznym. Powyżej wymieniłem tylko niektóre. Ten rodzaj uzdrawiania stosuje się także przy bezsenności, chorobach oczy czy uszu, układu oddechowego, żylakach. Uzdrawianie energią ma jeszcze jeden, pozytywny aspekt – odpręża i regeneruje organizm.


Jak wybrać terapeutę?


Przy wyborze uzdrowiciela trzeba zachować ostrożność. Terapeuta powinien mieć przynajmniej rok doświadczenia w wykonywanej pracy. Ponadto powinien mieć perfekcyjnie opanowaną technikę przesyłania kolorowych pran, a także umiejętność szybkiego i (co najważniejsze) skutecznego leczenia. Terapeutom zaleca się również praktykowanie medytacji, która sprawia, że czakry się powiększają. Przekłada się to na oczyszczenie i powiększenie aury i ciała energetycznego uzdrowiciela. Zagrożenia wynikają z doboru uzdrowiciela. Zanim skorzystasz z uzdrawiania pranicznego trzeba sprawdzić czy osoba wykonująca zabieg posiada uprawnienia do tego typu zabiegów i czy energetycznie nam pasuje. To najlepiej sprawdzić emocjonalnie swoim sercem.

Źle wykonany zabieg skutkuje pogorszeniem stanu zdrowia, pogłębieniem choroby a nawet wpisanie w aurę klienta innych obcych chorób oraz niespodziewanych obcych energii do aury. Pamiętajcie, że to co wykonujesz na aurze klienta przenosi się na ciało fizyczne. Najpierw uleczamy aurę a później zdrowieje ciało fizyczne. Aura zdrowieje bardzo szybko. Zdrowa aura, czakry i energia to zdrowe życie.
Zapraszam na zabiegi uzdrawiania pranicznego. Do każdego zabiegu podchodzę kompleksowo i holistycznie.

Jak to możliwe aby uzdrawiać panicznie na odległość?

Aby wyjaśnić to pytanie zacznę od tego, że jest coś takiego jak pojęcie splątanie kwantowe(Rodowód splątania kwantowego sięga 1935 roku, gdy Albert Einstein, Borys Podolski i Nathan Rosen opublikowali pracę mającą dowieść, że rodząca się wówczas mechanika kwantowa nie jest teorią kompletną. Aby wykazać słuszność tego przypuszczenia, uczeni zaproponowali doświadczenie myślowe znane jako paradoks EPR (litery pochodzą od nazwisk autorów). Pokazywali w nim, za pomocą aparatu matematycznego mechaniki kwantowej, że w pewnych sytuacjach cząstki kwantowe, które wcześniej w specyficzny sposób ze sobą oddziaływały, powinny natychmiast reagować na zmianę stanu swojego partnera, nawet jeśli ten znajduje się w dowolnie dużej odległości. Informacja jest szybsza od prędkości światła) W zabiegu wykonywanym na odległość będąc w innym miejscu niż klient wykonuje go podchodząc energetycznie do aury osoby, która zdecydowała się na zabieg. Zabieg ten jest tak samo skuteczny jak byłbym bym osobiście w domu klienta, gdyż dla energii przeszkoda nie jest żadna odległość. Zabieg na odległość jest bardzo skuteczny o bezpieczny a ja wykonuje go z niezwykłą dokładnością, skupieniem i precyzją aby wykonany był jak najbardziej profesjonalnie z korzyścią zdrowotna dla klienta. Dużym plusem zabiegów uzdrawiania panicznego jest to ze pozostajesz w swoim domu, zaciszu domowym, oszczędzasz swój czas a ja na odległość wykonuje go dla Ciebie.

Złoty kolor aury.

Kolor złoty aury to ludzie obdarzeni wielką mądrością, pomaganiem w różnych dziedzinach nauki. To Wielkie Istoty które pojawiły się na ziemi aby wspomóc ludzkość w podnoszeniu świadomości. Tacy ludzie maja jeszcze nadprzyrodzone umiejętności a także naturalne dary jak np. jasnowidzenie. Nie muszą się uczyć różnych zdolności ani szukać swojej drogi.

Kolor aury różowy.

Róż kolor aury podstawowy istoty to ludzie obdarzeni ogniem miłosierdzia. Róż to początek spaniałem duchowej drogi. Im więcej różu jest oznaką dobrej drogi i początkiem drogi. Róż zanika gdy jesteś już na pewnym odcinku swojej drogi. Końcem drogi jest prawie nie widoczność tego różu i wejścia w średnio zaanonsowaną drogę. Nie powinno się przyzwyczajać do kolorów tego co się widzi. Udanej podstawowej drogi ludzie miłosierdzia :).

Kolor aury fioletu.


Fiolet jak czytaliście w internecie lub gdzie cokolwiek, jest uważany za bardzo ciekawy i fajny. Kolor ten tak naprawdę ściąga wszystko z innej osoby jak np:
smutki
żale
depresje
negatywne energie
choroby
Wiec nie bardzo mieć taki kolor. Taka osoba jest zmęczona, bez sił itp. W internecie napisane jest, że ten kolor świadczy o drodze duchowej tak zgadza się ale ta droga zmierza do donikąd. Ten kolor jako Wy świadomie nałożyliście na siebie poprzez miłość dla drugiej osoby, rodziny, dziecka itd aby cały ciężar wsiąść na siebie, ale ten płaszcz fioletu zapomnieliście ściągnąć. Zapraszam do wiadomości prywatnej, ponieważ każdy jest indywidualnością i każdy ma inna historie tej peleryny fioletu. Świadome ściąganie peleryny fioletu.

Zajawka medytacji

Zajawka do medytacji empatia do świata zwierząt

Link do kupienia całej medytacji

 

Zajawka medytacji jak poradzić sobie w gęstej materii (praca, szkoła itd…)

Link do kupienia całej medytacji

 

Zajawka medytacji siła kreacji

Link do kupienia całej medytacji

 

Zajawka do medytacji lustra

Link do kupienia całej medytacji

 

Zajawka medytacji uczenie ego miłości

Link do kupienia całej medytacji

 

Zajawka medytacja kontakt z Aniołem Stróżem

Link do kupienia całej medytacji

 

Zajawka medytacji czucie opiekunów

Link do kupienia całej medytacji

 

Zajawka medytacji uzdrawiania

Link do kupienia całej 12 min. medytacji uzdrawiania

 

Zajawka medytacji wzmocnienia wibracji

Link do kupienia całej medytacji

 

Zajawka medytacji przyciągnięcia partnera/ki

Link do kupienia całej medytacji

 

Zajawka złote źródło

Link do kupienia całej medytacji

 

Zajawka Zdolności poznawcze medytacja

Link do kupienia całej medytacji