Uzdrawianie praniczne

Uzdrawianie praniczne

Uzdrawianie praniczne czym jest?

Uzdrawianie praniczne to niezwykle skuteczny, dokładny i higieniczny rodzaj bioenergoterapii pochodzący z Azji. W uzdrawianiu praną wychodzi się z założenia, że przyczyną chorób jest zanieczyszczenie energii aury i czakr. W związku z tym usunięcie tych zanieczyszczeń spowoduje wyzdrowienie.
W uzdrawianiu pranicznym za pomocą specjalnych technik usuwa się chorobowe energie, dzięki czemu następuje poprawa zdrowia.

Uzdrawianie praniczne jest w zasadzie jedyną formą bioenergoterapii, którą można stosować także w przypadku występowania nałogów, chorób psychicznych i umysłowych, problemów emocjonalnych (zaburzenia nastroju, stres, depresja itp). Część uzdrawiania, w której wykorzystuje się techniki mające znaczenie wspomagające w przypadkach tego typu chorób to psychoterapia praniczna.

Uzdrawianie praniczne to przywracanie równowagi i harmonii w organizmie, które – ze względu na swą specyfikę - może być przeprowadzane zarówno podczas kontaktu bezpośredniego, jak i na odległość.

Uzdrawianie praniczne jest bardzo skuteczne i dokładne. Czas zabiegu od 30 min do 60 min w ciężkich chorobach.

Uzdrowiciel pracuje na ciele energetycznym ciała ludzkiego. Najpierw zdrowiej ciało energetyczne a następnie ciało fizyczne.

Przy zabiegach potrzebna jest systematyczność.

Uzdrawianie praniczne polega w skrócie na

1) przebadaniu/przeskanowaniu aury pacjenta,

2) oczyszczeniu/wymieceniu starej, zanieczyszczonej energii,

3) napełnieniu ciała energetycznego świeżą praną.
Techniki uzdrawiania pranicznego stosuje się zarówno w pracy z ludzi, zwierzętami oraz roślinami.

UWAGA! Uzdrawianie praniczne wspomaga medycynę klasyczną, lecz jej nie zastępuje , a więc jakiekolwiek zalecone  przez lekarza prowadzącego leczenie nie powinno być zarzucane bez wcześniejszej z nim konsultacji.

Wybierz swój Plan Uzdrawiania Pranicznego

123 zł

pojedyncza sesja

369 zł

trzy sesje

615 zł

pięć sesji

Przewiń do góry