Uzdrawianie praniczne

Uzdrawianie praniczne

Uzdrawianie praniczne czym jest?

Uzdrawianie praniczne to niezwykle skuteczny, dokładny i higieniczny rodzaj bioenergoterapii pochodzący z Azji. W uzdrawianiu praną wychodzi się z założenia, że przyczyną chorób jest zanieczyszczenie energii aury i czakr. W związku z tym usunięcie tych zanieczyszczeń spowoduje wyzdrowienie.
W uzdrawianiu pranicznym za pomocą specjalnych technik usuwa się chorobowe energie, dzięki czemu następuje poprawa zdrowia.

Uzdrawianie praniczne jest w zasadzie jedyną formą bioenergoterapii, którą można stosować także w przypadku występowania nałogów, chorób psychicznych i umysłowych, problemów emocjonalnych (zaburzenia nastroju, stres, depresja itp). Część uzdrawiania, w której wykorzystuje się techniki mające znaczenie wspomagające w przypadkach tego typu chorób to psychoterapia praniczna.

Uzdrawianie praniczne to przywracanie równowagi i harmonii w organizmie, które – ze względu na swą specyfikę - może być przeprowadzane zarówno podczas kontaktu bezpośredniego, jak i na odległość.

Uzdrawianie praniczne jest bardzo skuteczne i dokładne. Czas zabiegu od 30 min do 60 min w ciężkich chorobach.

Uzdrowiciel pracuje na ciele energetycznym ciała ludzkiego. Najpierw zdrowiej ciało energetyczne a następnie ciało fizyczne.

Przy zabiegach potrzebna jest systematyczność.

Uzdrawianie praniczne polega w skrócie na

1) przebadaniu/przeskanowaniu aury pacjenta,

2) oczyszczeniu/wymieceniu starej, zanieczyszczonej energii,

3) napełnieniu ciała energetycznego świeżą praną.
Techniki uzdrawiania pranicznego stosuje się zarówno w pracy z ludzi, zwierzętami oraz roślinami.

UWAGA! Uzdrawianie praniczne wspomaga medycynę klasyczną, lecz jej nie zastępuje , a więc jakiekolwiek zalecone  przez lekarza prowadzącego leczenie nie powinno być zarzucane bez wcześniejszej z nim konsultacji.

Wybierz swój Plan Uzdrawiania Pranicznego

100 zł

pojedyncza sesja

Cena podana netto (bez podatku Vat)

300 zł

trzy sesje

Cena podana netto (bez podatku Vat)

500 zł

pięć sesji

Cena podana netto (bez podatku Vat)

Przewiń do góry
Cześć! Pomogę Tobie poprzez Life Coaching. Napisz do mnie.