Uzdrawianie praniczne to metoda polegająca na leczeniu człowieka poprzez oddziaływanie na jego kanały i pola energetyczne. Prawidłowy przepływ energii stymuluje rozwój i wpływa korzystnie na życie, zdrowie i samopoczucie. Prana to energia, która odżywia człowieka i harmonizuje energię psychiczną. Leczenie praniczne pomaga w niwelowaniu bólu głowy, zębów, migren, stanów zapalnych dziąseł. Metoda ta może pomóc wzmocnić nogi czy ramiona, jak również pomóc w leczeniu złamań. Ponadto energią można leczyć siniaki, wszelkie stłuczenia i obtarcia, oparzenia, bóle pleców, ran. Korzystne efekty osiąga się także w zatrzymywaniu krwawień. Co ciekawe, niektórzy kolorowymi pranami starają się zmniejszyć ryzyko odrzucenia przeszczepionego organu. Metodę tą wykorzystuje się do leczenia naprawdę wielu dolegliwości i chorób także tych na podłożu emocjonalnym i psychicznym. Powyżej wymieniłem tylko niektóre. Ten rodzaj uzdrawiania stosuje się także przy bezsenności, chorobach oczy czy uszu, układu oddechowego, żylakach. Uzdrawianie energią ma jeszcze jeden, pozytywny aspekt – odpręża i regeneruje organizm.


Jak wybrać terapeutę?


Przy wyborze uzdrowiciela trzeba zachować ostrożność. Terapeuta powinien mieć przynajmniej rok doświadczenia w wykonywanej pracy. Ponadto powinien mieć perfekcyjnie opanowaną technikę przesyłania kolorowych pran, a także umiejętność szybkiego i (co najważniejsze) skutecznego leczenia. Terapeutom zaleca się również praktykowanie medytacji, która sprawia, że czakry się powiększają. Przekłada się to na oczyszczenie i powiększenie aury i ciała energetycznego uzdrowiciela. Zagrożenia wynikają z doboru uzdrowiciela. Zanim skorzystasz z uzdrawiania pranicznego trzeba sprawdzić czy osoba wykonująca zabieg posiada uprawnienia do tego typu zabiegów i czy energetycznie nam pasuje. To najlepiej sprawdzić emocjonalnie swoim sercem.

Źle wykonany zabieg skutkuje pogorszeniem stanu zdrowia, pogłębieniem choroby a nawet wpisanie w aurę klienta innych obcych chorób oraz niespodziewanych obcych energii do aury. Pamiętajcie, że to co wykonujesz na aurze klienta przenosi się na ciało fizyczne. Najpierw uleczamy aurę a później zdrowieje ciało fizyczne. Aura zdrowieje bardzo szybko. Zdrowa aura, czakry i energia to zdrowe życie.
Zapraszam na zabiegi uzdrawiania pranicznego. Do każdego zabiegu podchodzę kompleksowo i holistycznie.